Spotkania i konferencje

Oferując blisko 2600 m2 przestrzeni przeznaczonej na konferencje i bankiety, hotel Marriott jest idealnym miejscem na duże, średnie i kameralne spotkania. Wszystkie z naszych 21 sal wyposażone są w system audiowizualny oraz łączność stacjonarną i bezprzewodową z internetem.

Nasza Sala Balowa licząca 595 m2 może pomieścić nawet 700 osób; możliwe jest również podzielenie jej na 6 niezależnych sal konferencyjnych. W okresie wiosenno-letnim istnieje szansa organizacji przyjęcia lub grilla na tarasie 2. piętra, tuż obok Sali Balowej.  Druga niezależna sala balowa Bałtyk może pomieścić 460 osób oraz posiada wewnętrzny taras, który pozwala na chwilę wytchnienia podczas długich spotkań.

Różnorodność oraz wielkość naszych sal, wykwalifikowana obsługa i doskonała atmosfera sprawiają, że każde wydarzenie pozostanie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem.

 

Catering Zewnętrzny

Od ponad 25 lat gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług cateringowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji zamówień zarówno w Warszawie, jak i na terenie całej Polski. Do każdego zadania podchodzimy z takim samym zaangażowaniem, co przyczynia się do sukcesu obsługiwanych przez nas imprez.

Nasz dział bankietów z nienaganną starannością obsługuje przyjęcia w ambasadach, instytucjach publicznych oraz plenerowe gale dla firm polskich i zagranicznych.

 

Kontakt z działem sprzedaży:
Tel. +48 22 630 7888
Email: waw.ebc@marriott.com