Apartamenty

Decydując się na pobyt w hotelu Marriott możesz efektywnie pracować oraz wygodnie odpocząć w jednym z naszych apartamentów. Cztery z nich zapewniają 24h dostęp do Saloniku Klubowego zwanego również M Club Lounge, który oferuje tablety z międzynarodową prasą oraz obsługę Concierge. Do dyspozycji gości przez całą dobę pozostają przekąski i napoje oraz regualarne posiłki w określonych godzinach.

Wybierz apartament, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania:

  • Corner Junior Suite – przestronny pokój z wygodną sofą oraz biurkiem do pracy. Jeden z dwóch apartamentów z łazienką wyposażoną w panoramiczne okno z urzekającym widokiem na Warszawę. (Dostęp do M Club Lounge płatny dodatkowo)
  • Bi-level Suite – dwupoziomowy apartament z w pełni funkcjonalną kuchnią, salonikiem oraz sypialnią na piętrze. (Dostęp do M Club Lounge płatny dodatkowo)
  • Business Suite – praktyczny apartament dla ceniących oddzielną przestrzeń do pracy oraz relaksu. W pełni wyposażona kuchnia oraz przestronna łazienka z dużym oknem, gwarantują komfort pobytu.
  • Luxury Suite – idealna przestrzeń do wypoczynku i pracy. Duży, drewniany stół idealnie sparwdza się przy organizacji kameralnych spotkań biznesowych. Wyposażona we wszelkie udogodnienia kuchnia oraz oddzielna toaleta dla gości sprawnie oddzielają część prywatną od zawodowej.
  • Vice-Presidential Suite – luksusowe apartamenty mieszczące się na 40. piętrze z przestronnym salonem, kuchnią oraz jadalnią. Antresola składa się z elegancko urządzonej sypialni oraz prywatnego gabinetu.
  • Presidential Suite – najbardziej okazały apartament w hotelu Marriott, który gościł wiele znakomitości ze świata polityki oraz rozrywki. Ponad 200 metrów kwadratowych przestrzeni zlokalizowanej na 40. piętrze. Dolny poziom obejmuje obszerną jadalnię, kuchnię oraz strefę relaksu z foterpianem. Górne piętro to dwie wygodne sypialnie prezentujące widok na dwie strony Warszawy.